Evidence skutečných majitelů

Seminář 1021 se uskuteční 13. prosince 2021 od 9:00 do 14:00 na téma: Evidence skutečných majitelů Náplň kurzu: ·         nové vymezení skutečného majitele (s důrazem na obchodní korporace) ·         nové sankce za nezapsání skutečného majitele do evidence (včetně civilních – nevymahatelnost smluv k zakrytí skutečného majitele, sistace hlasovacích práv, zákaz výplaty prospěchu / zánik práva na výplatu) […]

Aktuální problémy medicínského práva v současném období

Seminář 921 se uskuteční ve čtvrtek 2. prosince 2021  POZOR ZMĚNA v pondělí 25. října 2021 od 9:00 do 14:00 na téma: Aktuální problémy medicínského práva v současném období Přednáškový sál Justiční akademie, Praha 1, Hybernská 18, I. poschodí (vstup do budovy vchodem Obvodního soudu pro Prahu 5), semináře se současně budou konat on-line.

Náhrada škody v dopravě

Náhrada škody v dopravě  Přednášející: JUDr. Petr Vojtek, soudce Nejvyššího soudu ČR Přednáškový sál Justiční akademie, Praha 1, Hybernská 18, I. poschodí (vstup do budovy vchodem Obvodního soudu pro Prahu 5), semináře se současně budou konat on-line.

Zákon o praní špinavých peněz (zákon ALM)

Zákon o praní špinavých peněz (zákon ALM) Přednášející: Mgr. Markéta Hlavinová, Finanční analytický úřad, ředitelka právního odboru Přednáškový sál Justiční akademie, Praha 1, Hybernská 18, I. poschodí (vstup do budovy vchodem Obvodního soudu pro Prahu 5), semináře se současně budou konat on-line.